Powered by Smartsupp

Celoroční kabát pro váš gril

Jestli gril máte i mimo sezónu ve venkovním prostředí doporučujeme vám zakoupit vhodný ochranný povlak. V tomto článku vám přinášíme několik rad jak vhodný povlak vybrat.

Kvalitní povlak na gril je nepostradatelným příslušenstvím především v případě, že gril máte celoročně venku. Je ale řada dobrých důvodů pro jeho použití celoročně.

Proč používat povlak na gril celoročně

  • Gril je chráněn nejen před povětrnostními vlivy, ale také před zaprášením a dalším znečištěním. Je díky povlaku připraven k okamžitému použití bez nutnosti ometaní nebo otírání nečistot.
  • Některé plastové části grilu jsou náchylné na degradaci UV zářením a povlak je tak ochrání při dlouhodobém stání na přímím slunci.
  • Povlak chrání gril také omezeně před mechanickým poškozením při neopatrné manipulaci kolem zaparkovaného grilu

Na co si dát pozor pří výběru povlaku na gril

  • Povlak by měl být vybaven stahováním nebo suchými zipy pro sepnutí tak, aby nemohlo dojít k jeho odfouknutí z grilu.
  • Na spodní straně jsou kvalitní povlaky opatřeny jemnou tkaninou pro ochranu proti poškrábání grilu.
  • Vybírejte takový povlak, který má alespoň částečnou ochranu proti dešti a to především v případě, kdy gril neparkujete pod přístřeškem.

Ani ten nejkvalitnější povlak nemůže nahradit zděný nebo montovaný přístřešek. Abychom Vám poskytli komplexní službu, najdete v našem sortimentu také plechové a dřevěné zahradní domky, které jsou v případě provedení  podlahy s ochranou proti spodní vlhkosti ideální místem pro uskladnění vašeho grilu.