Powered by Smartsupp

Grily na kuře

Chcete si vychutnat kuře na grilu? Nabízíme vám snadné řešení jak si tuto pochoutku připravit na různých typech grilů.

Pro běžné domácí použití sice nenabízíme žádný gril na kuře, ale díky našim doplňkům lze gril na kuře vytvořit z téměř každého modelu.

Jsou dvě možnosti jak celou situaci řešit.

Tou první je pořízení vhodného rožně na kuře s motorkem, který nainstalujete na váš gril a kuře může být za chvilku hotové. Pro grily Campingaz dodáváme grilovací motorky na 230 V, i bateriové variantě. Upozorňujeme však, že všechny motorky Campingaz jsou vhodné pro hmotnost masa přibližně do 1 kg. K motorkům Campingaz je třeba si dokoupit také vhodnou grilovací jehlu. Pozor na model vašeho grilu, protože ne ke všem typům lze toto příslušenství nainstalovat. Součástí dodávky motorků jsou také plechy pro uchycení ke konstrukci grilu.

Dražší modely grilů jsou často vybaveny rožněm již od výrobce a mají často také speciální hořák v zadní části topeniště, který se používá právě na rožnění drůbeže a dalších mas. Cena těchto grilů již téměř vždy přesahuje 20.000 Kč. Nejprodávanějším v této kategorii je řada grilů Broil King s označením 90 (tedy Baron 490, 590, Regal 490 nebo 590 atp.)

V případě, že nějaký gril již vlastníte, můžete si pořídit rožeň na kuře samostatně jako příslušenství. Vás gril sice nebude vybaven speciálním hořákem v zadní části topeniště, ale rožnění bude možné za použití běžných hořáků. Dále nabízíme rožně pro grily Napoleon.

Možná nevlastníte vhodný gril pro uvedené rožně, nebo prostě hledáte méně sofistikované řešení a právě pro vás nabízíme další možnost jak si kuře připravit. Tímto řešení jsou speciální stojánky, které lze umístit na rošt nebo přímo do roštu grilu (pouze u grilů s rošty se speciální přípravou od Campingazu). 

Všechny uvedené doplňky si můžete prohlédnout také v naší kamenné prodejně grilů. Těšíme se na vaši návštěvu.