Powered by Smartsupp

Můžete mi poradit vhodný, cenově dostupný dárek pod stromeček pro manžela?

Tento dotaz se nám v  adventním období opakuje poměrně často, a proto se mu budeme věnovat ze širšího pohledu formou tématického článku.

Do Vánoc zbývá necelý měsíc a proto vám přinášíme inspiraci, která vám může pomoci při výběru vhodného dárku pro vaše blízké.

Levný dárek neznamená nekvalitní

Zaměříme se na cenově dostupné dárky pod stromeček, ale rozhodně nepůjde o žádné podřadné zboží! I do 1.000,- Kč si můžete vybrat z celé řady skvělých produktů a jejich kombinací vytvořit i velmi atraktivní dárkový koš pod stromeček pro milovníky grilování a vaření.

Kvalitní koření je základ grilování

Jestli jste úplně bezradní a nechcete riskovat, že se dárkem netrefíte do vkusu obdarovaného máme pro vás velmi snadné řešení. Cenově dostupným a přitom žádaným dárkem je grilovací koření z naší nabídky. Za pár stovek tak můžete poskládat jedinečnou sadu koření na různé druhy mas. A pokud se vám to bude zdát málo, můžete přikoupit třeba i některou ze speciálních solí či skvělou zrnkovou kávu. Troufáme si tvrdit, že s kořením a kávou od nás opravdu nemůžete šlápnout vedle, neboť získáváte kvalitní produkty s vynikajícím poměrem kvality a ceny. Na eshopu najdete také široký sortiment podpalovačů a dřevěného uhlí, které se hodí možná i pro zlobivé děti na Mikuláše (v tomto případě, ale jen to uhlí:).

Doplňky ke grilu, které možná ještě neznáte

Jestli se vám zdá koření jako nevhodné a  hledáte něco trvanlivějšího, co bude dělat radost i delší dobu. V takovém případě se nabízí celá paleta produktů, které řada milovníků grilování zatím nemá a možná ani netuší že existují, a přitom jim mohou grilování velmi usnadnit nebo zpestřit.

Znáte třeba udící prkénko ze dřeva? Tento dárek je velmi univerzální, protože jej lze využít na grilu na uhlí, plyn nebo pelety. Použití je velmi jednoduché. Na předem namočené prkénko položíte například  lososa a umístíte i s prkénkem do grilu. Z prkénka se do masa pak dostane zajímavá uzená chuť. Prkénko lze používat opakovaně a je v nabídce z různých druhů dřevin. 

Pro přípravu vynikajících hamburgerů z mletého masa je skvělý pomocník lis na hamburgery. Na eshopu najdete celou řadu variant s cenou do jednoho tisíce korun, ale jako nejlepší hodnotíme nerezovou variantu od značky Rösle. Milovníky pizzy jistě potěší pizza kámen, který umožní připravovat pizzu nejen v grilu, ale třeba i v domácí troubě. Zde nedoporučujeme žádnou konkrétní značku pouze vás odkážeme na sekci s pizza kameny, protože je třeba zvážit vhodný rozměr právě pro konkrétní gril nebo troubu. Pro přípravu celých kusů drůbeže existuje velká řada stojánků různých rozměrů. Řada z vás však řeší problém jak připravovat kuřecí křídla či paličky, tak aby nedocházelo k vysoušení či přepalování masa. I v tomto případě existuje praktická grilovací pomůcka - Stojan na kuřecí paličky. V podstatě na přípravu veškeré druhy mas vám můžeme nabídnou šikovné a cenově velice dostupné stojany, držáky či jehly, stačí si jen vybrat zda budete chtít grilovat - žebra, mořské plody, ryby, kebab, špízy, slaninu či něco náročnějšího. Na zeleninu se pak skvěle hodí perforované wok pánve a koše.

I dárek z další kategorie jistě nadchne každého uživatele grilu či udírny, neboť se jedná o teploměry na maso. Existují jednoduché varianty za pár stovek, ale i dražší s možností připojení více měřících sond a ty nejlepší modely jsou pak kalibrované a ukazují velmi přesně měřenou teplotu. 

Litinové nádobí je právem hitem Vánoc

Litinového nádobí jako jsou litinové pánve nebo litinové hrnce jsou již několik sezón nejžádanějším vánočním dárkem v naší nabídce a i letos předpokládáme růst zájmu o tuto kategorii v našem eshopu. Důvod je jednoduchý, jde o nádobí z tradičního nezávadného materiálu, který při dodržení pokynu k údržbě bude svému majiteli skvělým společníkem po desetiletí. Menší pánve s průměrem do 25 cm je možné pořídit opět do 1.000 Kč a jsou tak skvělou volbou pro ty z vás, kteří chcete darovat trvanlivý a funkční dárek.

Věříme, že vás náš článek inspiroval a vaši blízcí naleznou pod stromečkem krásný a zároveň praktický dárek, který jim zpříjemní chvíle strávené u grilu.