Powered by Smartsupp

Big Green Egg - Pracovní výška (cm) - 40

Grily Big Green Egg patří i přes svou poměrně vysokou cenu k nejoblíbenějším prémiovým keramickým grilům na našem trhu. Hlavní předností těchto grilů na dřevěné uhlí je vysoká odolnost keramických částí, na které výrobce poskytuje prodlouženou záruku. Samozřejmě i pro grily Big Green Egg platí stejné fyzikální vlastnosti keramiky jako je tomu u dalších keramických grilů a proto v těchto grilech proto můžete dosáhnout teploty cca 70 °C - 350 °C. Díky tak velkému teplotnímu rozsahu vás při vašem "vaření" nic nepřekvapí a můžete udělat trhané maso, steaky, pizzu nebo i domácí chléb přímo v grilu.

Keramické grily jsou prostě skvělé, ale jsou rozhodně nejvhodnější pro uživatele s většími ambicemi v oblasti vaření a grilování. V případě, že patříte do kategorie méně náročných uživatelů grilu a grilování není vyloženě váš koníček,  může pro vás být přeci jen obsluha grilu Big Green Egg náročnější a budete s grilem nějakou dobu seznamovat. Nepodceňte také výběr vhodné velikosti, protože byste nebyli první, kdo si u nás koupil velikost Medium a tento model za rok zákazník prodal a koupil si větší Large v robustním podvozku, který je nejprodávanější verzí pro domácí použití a to díky dostatečnému grilovacímu prostoru a možnosti použití celé řady doplňků.  

Nemusíte se však obávat, protože Big Green Egg připravil celou řadu originálních videí, které vás seznámí krok za krokem s tím jak váš nový Big Green Egg používat. 

Nejprodávanější

Produkt Dostupnost Cena Množství
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)