Powered by Smartsupp

Grily Big Green Egg - Houbka grilu (cm) - -

Již přes 50 let dodává Big Green Egg skvělé keramické grily svým zákazníkům. Big Green Egg byl první značkou, která s tímto typem grilů prorazila nejdříve na trhu USA odkud se rozšířila téměř do celého světa. Za 50 let inovací je gril velmi dobře "vyladěn" a asi obtížně u něj najdete nějakou slabinu. Díky tomu si výrobce může dovolit nabízet doživotní záruku na keramické tělo grilu a díly vnitřního topeniště z keramiky.

Nově nabízíme službu zapůjčení grilu Big Green Egg na víkend a díky tomu si můžete tento výjimečný gril otestovat a rozhodnout se zda je to dobrá volba právě pro vás.  

Jestliže se rozhodnete pro zakoupení grilu Big Green Egg právě v naší prodejně Grilguru, získáváte maximální zákaznický servis v podobě možnosti dodání grilu s montáží až na vaši zahradu. Poradíme vám samozřejmě také s výběrem vhodného příslušenství s ohledem na vaše potřeby. 

Na naší prodejně máme vystavenu většinu velikostí grilů Big Green Egg a náš proškolený personál vám je rád představí. Podívat se můžete i na keramické grily Primo a Monolith a budete tak mít i možnost srovnání s přímou konkurencí.

Nejprodávanější

Produkt Dostupnost Cena Množství
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)