Powered by Smartsupp

Grily na dřevěné uhlí - Pracovní výška (cm) - 77

Vedle plynových grilů je mezi zákazníky velký zájem také o klasické grily na dřevěné uhlí. Mezi jejich největší výhody patří vysoká efektivita při hoření a spalování uhlíků, možnost zauzování vybraných pokrmů, spolehlivost a také nenapodobitelná atmosféra, která je podpořena plamenem, zvukem praskajícího dřeva a jedinečné vůně. Pokud se rozhodnete pro pořízení klasického uhelného grilu, počítejte ale s tím, že musíte manipulovat s popelem a palivem a také tím, že teplotu lze u grilu na dřevěné uhlí regulovat poměrně obtížně. V této kategorii najdete grily na uhlí světoznámých značek v několika cenových hladinách. Většinu nabízených modelů si navíc můžete osobně prohlédnout na naší čerčanské prodejně, kde společně probereme možnosti, které vám můžeme v oblasti grilování nabídnout.

Nejprodávanější

Produkt Dostupnost Cena Množství
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)

Klasika je prostě klasika a tak tu máme sekci pro ty z vás, kteří se nenechali strhnout trendem poslední doby a rádi si grilovačku užívají se vším všudy. Grily na dřevěné uhlí nejsou jistě nejkomfortnější na obsluhu, při zapalování trochu čoudí, ale možná právě to na nich milujete stejně tak jako my. Však při grilování většinou není kam spěchat a než se gril rozhoří, můžete si dát třeba skleničku piva na prosluněné zahradě.

Existuje mnoho různých druhů grilů na dřevěné uhlí, které nabízejí mnoho různých funkcí. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní grily na dřevěné uhlí, které mají dlouhou životnost a jsou vyráběny se speciální povrchovou úpravou. Nedochází tak k prohoření kotle, jako je tomu často u levnějších grilů. 

Vybrat si můžete za široké nabídky grilů typu lokomotiva z robustního až 6 mm silného plechu nebo můžete sáhnout po klasice v podobě keramických nebo ocelových kamado grilů.