Powered by Smartsupp

Keramické grily - Barva - černá

V případě, že jste fanouškem grilů na dřevěné uhlí a zároveň je grilování vaším koníčkem, bude tato kategorie keramických grilů vhodná přesně pro vás. Keramické grily v porovnání s jejich ocelovými jednoplášťovými konkurenty nabízejí mnohem větší rozsah teplot a to od cca 80 do 350 stupňů i více. Keramika také skvěle udržuje teplo. Uvnitř grilu je proto velmi stabilní teplota bez ohledu na to, jestli venku zrovna sněží nebo je horký letní den. 

Kvalitní keramický gril je sice větší investice, ale vzhledem k jeho životnosti a také často doživotní záruce na keramické části, vám gril vydrží sloužit opravdu dlouho a investice se tak rozloží do několika let. V naší nabídce najdete pouze prověřené keramické grily, které garantují jak kvalitu materiálů, tak skvělé výsledky grilování. 

Ke keramickým grilům nabízíme také náhradní díly a servis. To je zásadní rozdíl v porovnání s levnými keramickými grily z hobbymarketu u kterých většinou jakákoliv závada představuje fatální problém a nutnost zakoupit často celý nový keramický gril.

Nejprodávanější

Produkt Dostupnost Cena Množství
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)