Powered by Smartsupp

Big Green Egg

Už nebudete chtít venku vařit jinak ... nebo možná už vůbec nebudete chtít vařit uvnitř.

Big Green Egg je velmi univerzální zařízení pro venkovní vaření. Perfektně si poradí se vším od grilovaného steaku přes vynikající kuřecí prsa nebo krůtu, až po čerstvě upečený bochník chleba. Zelenina, kukuřice, brambory, houby, cibule – i koláče a zákusky, jsou z tohoto grilů skvělé. Můžete vařit doslova veškeré vaše jídlo najednou.

Skvělé výsledky

Tajemství Velkého Zeleného Vejce jsou patentované prvky a keramická konstrukce, která udrží teplo a vlhkost tak dobře, že potraviny nejsou vysušené! Maso, drůbež a další potraviny nezmenšují svůj objem nebo pouze málo a jsou přirozeně chutnější, protože šťávy a chutě zůstávají uzavřeny uvnitř. Vše chutná lépe, když vaříte v BGE!

Maximální zážitek z vaření

Maximální zážitek z vaření Big Green Egg, široce uznávaný keramický „sporák“ vyvinutý v USA, byl odvozen od staré hliněné pícky na vaření s názvem „kamado”. Dnešní BGE je moderní keramický zázrak, který je znám pro svou schopnost dosahovat úžasných kulinářských výsledků s nováčky i s experty již 30 let! Big Green Egg překonává ostatní produkty na trhu grilů a venkovních vařičů svou univerzálností a možnostmi. Ani jiné kombinované vařiče nedosahují kvalit a variability Big Green Egg. Od pizzy po žebra, krůty na Boží hod až po zákusky,Big Green Egg překoná všechna vaše očekávání o kulinářské dokonalosti! Big Green Egg je na trhu v pěti velikostech a tak věříme, že se přizpůsobí životnímu stylu každého z nás!Big Green Egg je velm univerzální gril, který může zároveň sloužit třeba i jako pec pro pečení chleba nebo pizzy a samozřejmě i pro přípravu celé řady dalších pokrmů. 

 • Špičkový desing a patentované funkce.
 • Pokročilá keramika udržuje teplo a umožňuje přesnou regulaci teploty.
 • Použitelný rozsah 90 °C až nad 400 °C pro maximální zážitek z vaření.
 • Pevná, robustní konstrukce umožňuje používat BGE za každého počasí.
 • Přírodní kusové uhlí se rychle zapaluje a je připravené k použití během pár minut.
 • Kvalitní dřevěné uhlí produkuje velmi málo popela a nespálené uhlí se dá znovu použít.
 • Vnější povrch zůstává chladnější než kov pro zvýšení bezpečnosti.
 • Precizní pant zaručuje snadné otevírání i pouze jednou rukou.
 • Patentovaná nerezová dvířka mají síťku pro maximální bezpečnost.
 • Tlumící těsnění zlepšuje izolační a těsnící kvalitu.
 • Standardem pro „vyrobeno v USA“ je grilovací rošt z nerezové oceli a precizní vnější teploměr.
 • Mnoho dalšího grilovacího příslušenství je k dispozici pro zajištění maximální variability přesně podle Vašich představ.
 • EGGhead společenství a fórum nabízí recepty, tipy, speciální události, novinky a další.
 • Restuje, praží, peče, udí, griluje a vaří cokoli od pizzy po steaky.
 • Nejuniverzálnější, nejkvalitnější venkovní sporák… Nenechte si vnutit žádné náhražky!
 • Patentovaná keramika má doživotní záruku.
 • Oddělení nebezpečného spalování tuků – zdravotně nezávadné grilování bez škodlivých karcinogenů.

 

Snadno se roztápí

Big Green Egg je připraven k vaření a dosáhne požadované teploty vaření během několika minut. Zapálení kvalitního uhlí je rychlé a snadné. Tvar Big Green Egg umožňuje proudění vzduchu tak, jak je tomu u krbu.Používejte přírodní podpalovač nebo horkovzdušnou pistoli, nikdy nekupujte tekutý podpalovač! Vaše potraviny budou mít přirozenou chuť bez kovové nebo chemické chuti, dokud budete používat přírodní a ekologicky šetrné kusové uhlí.

Snadné ovládání teploty

Můžete grilovat, udit a péct při přesné teplotě díky snadno kontrolovatelnému patentovanému proudění vzduchu. Máte úplnou kontrolu nad teplotou s přesností několika málo stupňů! Preciznost americké výroby zaručuje, že teploměry přesně měří teplotu od 50 do 400 °C. Dokonce ani mnohé klasické vnitřní sporáky nedokáží teplotu změřit tak přesně jako BGE!

Jednoduché čištění

Plášť Big Green Egg je pokryt jedinečnou zelenou a zdravotně nezávadnou glazurou, která nemění svůj pěkný vzhled a snadno se udržuje bez použití chemických čisticích prostředků. Uvnitř naleznete nerezový rošt, který se snadno udržuje. Žár spaluje tuk, který se při vaření uvnitř nahromadil – stejně jako samočisticí trouba.

Bezpečnější na používání

Big Green Egg je extrémně bezpečný na používání, protože keramický povrch není tak horký, jako při grilování na kovovém grilu a zdroj tepla je chráněn v keramické nádobě – topeništi – uvnitř spodní části BGE.

Gril

Můžete grilovat steaky, hamburgery, vepřová žebírka a ryby s chutí, která je nesrovnatelná s jídly připravovanými na jiném grilu. Grilování za vysoké teploty klidně i 400 °C) – tzv. “steakhouse” grilování – je rychlé a snadné! 

Trouba-pec

Big Green Egg peče chléb, pizzu, sušenky, koláče a dorty i lépe a rychleji, než v kuchyňské troubě! Již nikdy nebudete chtít péct ve vaší domácí troubě!

Udírna

Přesná konstrukce Big Green Egg umožňuje extrémní flexibilitu při vaření za nízkých teplot nebo při uzení. Kontrolovaná teplota od 90 °C je zárukou skvělých výsledků pro vaše oblíbené maso, ať je to krůta, šunka, jehněčí, kuřecí, žebra nebo cokoli máte rádi. Chcete-li pomalu vařit na mírném ohni šestnáct až osmnáct hodin… Nic není nemožné!

Ogrilovat perfektní žebra ve stylu steakhouse, pečené kuře nebo krůtu, péct pizzu nebo udit za nízkých teplot s úžasnými výsledky! BGE je přátelský, tolerantní a miluje zaučování začátečníků! Často napodobován, stále nedostižen… Originální Big Green Egg je pouze jeden!

Tento gril si do svých provozů pořizují i ty nejlepší světové restaurace, aby kuchaři dosáhli co možná nejlepších výsledků při přípravě pokrmů pro náročné hosty. Udělejte si s pomocí Big Green Egg skvělou restauraci u vás doma.  Díky možnosti vestavby grilu Big Green Egg do venkovní kuchyně bude zelené vejce ozdobou vaší terasy. 

Velikost vhodná pro každého

Máte na výběr ze sedmi velikostí atak si jistě vyberete velikost vhodnou právě pro Vás.