Náhradní díly

Weber - Grilovací rošt BBQ 57 cm

Weber - Grilovací rošt BBQ 57 cm
799 Kč
Méně než 3 ks
Upozorňujeme, že náhradní díly jsou určeny vždy pouze pro konkrétní značku a model grilu a za případné poškození způsobené používáním v jiných zařízeních neneseme odpovědnost.
 
Na trhu najdete řadu výrobců a dovozců zahradních grilů jednotlivé značky se vynořují a po jedné či dvou sezónách opět končí v propadlišti dějin. Protože nám záleží na dlouhodobé spokojenosti Vás našich zákazníků nabízíme pouze grily zavedených výrobců, které poskytují náležitý záruční a případně i pozáruční servis. Výhodou těchto výrobců je i kompletní nabídka doplňků usnadňující roztápění grilu i grilování samotné a dostupnost náhradních dílů i na několik let staré modely.
 
Většinu běžných náhradních dílů  (Campingaz a Weber) na grily  se snažíme mít pro Vás stále skladem. Jde především o piezozapalování, náhradní hořáky a další běžné díly.
 
V případě, že měl Váš gril nějakou větší „nehodu“ neváhejte nás kontaktovat rádi se pokusíme Vám díl zajistit u našich dodavatelů. Doba dodaní dílů na grily, které nemáme běžně v nabídce trvá cca 3 týdny.

Grilguru - největší obchod s grily Weber a grily Campingaz 2017 Copyright Grilguru - největší obchod s grily Weber a grily Campingaz

Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.