Powered by Smartsupp

Aktuality

Ukončení prodeje sportovních potřeb

Ukončení prodeje sportovních potřeb

V minulosti se naše firma zabývala prodejem sportovního sortimentu a část z této nabídky byl k dispozici pro zakoupení i na našem projektu Grilguru.cz. Postupně jsme však došli k závěru, že kombinace těchto dvou sortimentních skupin není ideální a nyní u nás najdete již pouze doprodejové položky z tohoto sortimentu.

Ukončení výroby grilů SMOKY FUN

Ukončení výroby grilů SMOKY FUN

Z trhu bohužel zmizí kvalitní a navíc v ČR vyráběné grily Smoky Fun. Tato značka si našla za dobu své historie celou řadu spokojených zákazníků, nicméně nepřežila tlak na zvyšování cen a dopady války na Ukrajině. Svou roli určitě sehrálo také to, že značka nebyla podpořena silnějším marketingem.

Plynové grily Broil King Crown 310 a 410

Plynové grily Broil King Crown 310 a 410

V roce 2022 přišla značka Broil King s řadou vylepšení pro svou modelovou řadu grilů Crown. Jednalo se především o inovaci grilovací vany, která je nyní ze slitiny hliníku.

Novinky Borniak 2023

Novinky Borniak 2023

Pro nadcházející sezónu přichází značka Borniak s inovovanou řadou elektrických udíren. V následujícím článku vám ukážeme hlavní rozdíly proti starší verzi.

Plynové grily RBS končí

Plynové grily RBS končí

Technologie grilů RBS s bočními hořáky byla uvedena na trh již skoro před 20 lety. I přesto, že tyto grily měly mezi zákazníky celou řadu příznivců, postupně jejich podíl na EU trhu klesal a v roce 2023 již tyto modely nebudou v sortimentu grilů značky Campingaz pokračovat.

Dárky pro milovníky grilování

Dárky pro milovníky grilování

 Vánoce jsou lidově řečeno za rohem, a vy možná váháte, jaký vybrat vhodný dárek z našeho sortimentu potřeb pro grilování. Náš průvodce vám doporučí neoblíbenější dárkové položky z našeho sortimentu. 

Novinka v našem sortimentu - litinové nádobí LAVA METAL

Novinka v našem sortimentu - litinové nádobí LAVA METAL

Litinové nádobí jako takové není v našem sortimentu žádným nováčkem. Nádobí LAVA METAL však nabízí vynikající poměr kvality a ceny a to vše při zajištění zdravotní nezávadnosti, která byla ověřena přímo českým Státním zdravotním ústavem.

Nové grily Monolith 2.0

Nové grily Monolith 2.0

Značka Monolith je fanouškům grilování jistě důvěrné známá. Pro ty z vás, kteří se ve světě grilování tolik neorientují bude možná překvapením, že značka Monolith patří k leaderům trhu v oblasti keramických kamado grilů.

Servis grilů

Většina zařízení vyžaduje pro zajištění spolehlivosti a bezpečnosti pravidelný servis a údržbu. Plynové grily je třeba kontrolovat i s ohledem na jejich bezpečnost. Údržbu grilů na dřevěné uhlí zvládnete pravděpodobně svépomocí, ale jestli si na to netroufáte i pro servis těchto grilů můžete vyhledat pomoc odborníků. 

Představujeme Campingaz INSTACLEAN® AQUA SYSTEM

Představujeme Campingaz INSTACLEAN® AQUA SYSTEM

Čištění grilu je často nepříjemnou tečkou za pohodovým grilováním. Značka Campingaz proto přichází v sezóně 2021 s novou kolekcí grilů, u kterých klade důraz právě na snadné čištění. 

Babí léto s novinkou Lotusgrill

Užijte si babí léto s novými bezkouřovými grily Lotusgrill. Grilování na balkóně, na chatě nebo dokonce na lodi nikdy nebylo tak snadné.

Plynové grily Outdoorchef

Grilguru se vám snaží vždy přinášet to nejlepší co si můžete na trhu s grily vybrat a proto vám s potěšením oznamujeme, že naším testováním úspěšně prošel další výrobce grilů. Grily Outdoorchef tak nyní můžete zakoupit i v našem eshopu.

Výprodej grilů řady Q

K výprodejům grilů Weber nesaháme příliš často a tak máte nyní jedinečnou možnost zakoupit gril Weber z řady Q  za výhodnou cenu.

Garance nejnižší ceny

Náš obchod patří mezi největší prodejce grilů v ČR a proto jsme Vám schopni nabídnout velmi výhodné podmínky. V případě, že však najdete výhodnější konkurenční nabídku neváhejte se na nás obrátit.

Výkup grilů na protiúčet

Nelíbí se vám již váš stávající gril,ale myslíte si že by po repasování mohl ještě někomu dobře sloužit. Nabízíme vám jedinečnou službu v podobě výkupu grilu na protiúčet.