Powered by Smartsupp

Novinky v sortimentu grilů pro rok 2019

Grilovací sezóna se pomalu rozbíhá, a proto jsme pro vás připravili přehled nejdůležitějších novinek v sortimentu grilování, se kterými se můžete v tomto roce na trhu setkat.

Letos se na našem trhu konečně můžete setkat s kotlovými grily značky Rösle. Tento výrobce potřeb pro vaření z Německa přichází do České republiky s velmi povedenou řadou kotlových grilů na dřevěné uhlí. I přesto, že se jedná o velmi kvalitní grily, můžete je zakoupit za cenu již od 4.390 Kč a ani v základním provedení se nejedná o chudě vybavený model, ale plnohodnotný gril co do velikosti i výbavy.

Plynové grily z Kanady

S novinkami přichází také výrobce grilů z Kanady, nabízející grily značky Broil King. Velmi úspěšná řada grilů Baron byla rozšířena o model Baron 520. Velká grilovací plocha a další vychytávky jen za pouhých 25.990 Kč. Tento model bude velkou konkurencí pro dobře známé a inovované grily Weber Spirit II a Genesis II.

Pozadu nezůstává ani další výrobce z Kanady a to Napoleon, který rozšiřuje svou řadu plynových grilů Rogue o další varianty. K provedení grilu se 3 hlavními hořáky přibyla letos verze se 4 hořáky a navíc v provedení s černým smaltem na povrchu a nerezová verze. Další novinkou je Rogue s 2 hlavními hořáky. Dvouhořákové grily považujeme vždy za kompromis. Pro kvalitní grilování doporučujeme minimálně tříhořákovou variantu grilu

Kvalitní grily od ověřeného výrobce

Na domácím trhu dobře známí Campingaz přichází s modely s označením Dual Heat. Jedná se o grily, které mají topeniště i víko rozdělené na dvě části pevnou přepážkou a můžete tak lépe regulovat teplotu na každé polovině grilů zvlášť. Řešení funguje podle našeho testování  dobře, ale samozřejmě nenabízí takový komfort jako úplně samostatná víka a vany grilu, která používá dražší konkurence.