Powered by Smartsupp

Dobré důvody proč nakupovat právě u nás

Jsme rodinná maloobchodní firma s tradicí od roku 1997. Snažíme se nabízet především kvalitní zákaznický servis. Naše práce už pro nás dávno není jen obyčejnou obživou, ale závazkem vůči našim zákazníkům i obchodním partnerům.

Vlastní rozsáhlé skladové zásoby na ploše cca 800 m2

Naprostá většina zboží je připravena k okamžité expedici na našem vlastním skladu. Zboží, které si vyberete na naší prodejně si tak ve většině případů můžete okamžitě odvézt.

Změření na jednu značku? Nic pro nás

Někteří prodejci grilů si usnadňují práci zaměřením na jednu značku. To není naše cesta. Chceme zákazníkům nabídnout možnost výběru v opravdovém "GRILLSHOPU"  s možností si jednotlivé produkty porovnat.

Pozitivní přístup k reklamacím

K vyřízení reklamace nám v naprosté většině případů stačí fotodokumentace a k požadavku zasílání vadných částí zpět přistupujeme pouze vyjímečně. Tento přístup vám šetří čas a nám náklady na vyřizování reklamací.

Rodinná firma s tradicí od roku 1997

Historie naší firmy sahá až do roku 1997. Za dobu našeho podnikání jsme získali tisíce spokojených zákazníků. Naše firma není v rukou nadnárodních řetězců, které často vyvádějí zisky do zahraničí a nebo odvádějí minimální daně do naší společné státní pokladny. Oboru grilování se věnujeme od roku 2009 a máme tak rozsáhlé zkušenosti v této oblasti.

Kamenná pobočka s prodejnou a skladem

Provozujeme prodejnu s prodejní plochou 250 m2 s pevnou provozní dobou, kde u nás můžete zakoupit zboží nebo vyřídit reklamaci.

Vytváříme vlastní videa a obsah

Nejsme jen pasivní "posílači" krabic, ale snažíme se také o to, aby jsme Vás dovedli pohodlně ke správnému rozhodnutí při výběru grilu. Finanční zisk je pro nás samozřejmě důležitý, ale nechceme aby byl dosažen na úkor spokojenosti zákazníka. Naše doporučení při nákupu jsou proto férové a nesnažíme se Vám natlačit něco co nepotřebujete nebo nevyužijete.