Powered by Smartsupp

Plynové grily Broil King - Barva - nerez

Nepříznivé počasí anebo navlhlé uhlí už vaše grilování neohrozí. Inovativní plynové grily Broil King, vyrobené známou kanadskou společností, jsou připraveny k okamžitému použití nezávisle na počasí anebo dalších okolnostech. Stačí pouze pootočit knoflíkem a stisknout zapalovač. Teplotu uvnitř grilu navíc můžete jednoduše regulovat, což dodá výslednému pokrmu parádní chuť. Součástí grilů Broil King je robustní konstrukce, zajišťující maximální životnost. Při dodržování základních bezpečnostních pravidel je jejich používání bezpečné.

Chcete se dozvědět o grilech Broil King více? Hlavní přednosti těchto grilů najdete na této stránce dole.

Nejprodávanější

Produkt Dostupnost Cena Množství
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)

Čím jsou ale grily Broil King tak vyjimečné?

  • Broil King je opravdová výrobní firma a nikoliv jen marketingová značka. Grily jsou vyráběny v továrnách v Kanadě a USA. Navíc i použitá ocel a hliník jsou nakupovány ze severoamerické produkce. Téměř 80% celého výrobku tak můžeme označit za made in America.
  • Na grilech značky Broil King se nešetří a materiál například u litinových roštů je často o několik desítek procent robustnější (při porovnání hmotnosti na cm2) než je tomu u konkurence.
  • Hořáky grilu mají rozestup pouze cca 13 - 18 cm a konkurenti mají často i 19 cm a více. Navíc jsou u Broil King hořáky vybaveny otvory na jeho bocích a tak každý hořák dává dvě řady plamenů. Díky tomu jsou kryty hořáků dokonale prohřáté, a to maximalizuje efekt odpařování dopadajícího tuku. Tento efekt je stěžejní pro dosažení co nejlepší chuti a vůně grilování. Na trhu najdete i systémy, které odvádějí tuk stranou, nebo jsou v topeništi "falešné" nevyhřívané kryty hořáků, taková řešení nemohou toto odpařování zajistit.
  • Především u větších modelů můžete nad jednotlivé hořáky vložit další rozšiřující moduly, které udělají z vašeho grilu plnohodnotnou venkovní kuchyni. Výhodou proti konkurenci je pak především to, že modul zabere místo opravdu pouze nad jedním hořákem, a další plochu můžete použít pro přípravu dalších chodů.
  • U grilů Broil King najdete téměř výhradně uzavřené podvozky, které jsou vzhlednější a navíc lépe chrání gril před větrem.
  • Modely označené koncovkou 90 jsou navíc  v základu vybaveny rožněm a zadním hořákem pro rožnění. Při rožnění zůstává v mase mnohem více šťáv, a maso je tak chutnější a křehčí, než při přípravě ve stojánku.
  • Co se týká prodloužené záruky jsou grily Broil King srovnatelné s většinou konkurentů a záruky se liší podle modelu a jednotlivých částí grilu. Často je poskytována na díly i doživotní záruka.