Powered by Smartsupp

Udírny Bradley - Plocha pro uzení (cm2) - 2500

Udírny Bradley jsou na rozdíl od udíren Borniak nebo Broil King přenosné a plně automatizované. Jednoduché digitální ovládání umožňuje udit a připravovat rozmanité pokrmy i bez hlubších znalostí problematiky. Udírny Bradley se skládají z generátoru kouře a samotné udící komory. Vyhřívané jsou elektrickou spirálou. Generátor kouře mezitím vyvíjí čistý kouř z dřevěných briketek, které vložíte do zásobníku. Domácí udírna Bradley umožňuje nastavit teplotu i dobu uzení na přehledném digitálním displeji. Samozřejmostí je také možnost samotného ovládání kouře a udící komory. Nezapomeňte pořídit také potřebné příslušenství ke své udírně.

Nejprodávanější

Produkt Dostupnost Cena Množství
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)
- Kód: - - - - Kč
Ks
(- Ks na skladě)

Kompletní sortiment udíren Bradley vystavený na naší prodejně v Čerčanech

Skvělé udírny Bradley jsou velmi oblíbené ve více než 30ti zemích po celém světě. Jde o ve své kategorii jediněčné výrobky, které umožní každému lovci, rybáři i všem ostatním kteří touží po dokonalém uzeném pokrmu si tento pokrm připravit v domácím prostředí.

V případě, že zvolíte pro svůj nákup Udírny Bradley náš e-shop vyberete si zároveň silného partnera, který vás nenechá na holičkách v případě reklamace nebo problému s dopravou zboží. U nás v Grilguru naše péče o vás samotným prodejem zdaleka nekončí a náš proškolený personál je připraven vám odpovědět veškeré otázky ohledně použití nebo montáže.

Obsluha udíren Bradley je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Hlavní výhodou udíren Bradley je především to, že uzení je předvídatelné a hlavně opakovatelné a tak je možné kdykoliv připravit uzený pokrm přesně tak, jak vám třeba minule chutnal.

Udírny Bradley jsou schopny produkovat chladný kouř, který není znehodnocen spalováním popela nebo přímým hořením dřeva a zároveň udržují stabilní teplotu v udící komoře pomocí topné spirály a termostatu.